English Polski

Polityka Prywatności

 

Poufność i Bezpieczeństwo Transakcji
 
Korzystając ze Sklepu Internetowego Brandit-Fashion.pl, a w szczególności dokonując w nim zakupów akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności określone poniżej. 
 
 
1. Klient dokonujący zakupu nie musi rejestrować się w serwisie ale do poprawnego zrealizowania zamówienia obowiązany jest podać dane teleadresowe wymagane w formularzu zamówienia bez rejestracji. 
 
2. Klienci dokonujący rejestracji w Sklepie Brandit-Fashion.pl posługują się do zalogowania podanym e-mailem i hasłem. 
 
3. Dokonując zakupu klient udostępnia swoje dane w celu poprawnego zrealizowania złożonego zamówienia. 
 
4. Sklep Brandit-Fashion.pl zgodnie z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych ma obowiązek do zachowania poufności uzyskanych danych od swoich klientów i zachowania największej staranności przy ich ochronie.
 
5. Jeżeli jesteś zainteresowany/a przesyłką zagraniczną, proszę wcześniej o kontakt mailowy w celu ustalenia opłaty za wysyłkę do danego kraju.
 
6. Płatności kartami kredytowymi oraz przelewy online obsługiwane są przez serwis Przelewy24.pl. Brandit-Fashion.pl nie przechowuje żadnych informacji związanych z przelewami online oraz kartami kredytowymi. Więcej informacji na temat bezpieczeństwa płatności za pomocą kart kredytowych oraz przelewów online można uzyskać na stronie www.przelewy24.pl (PayPro SA ul. Kancelarska 15, 60-327 Poznań).
 
Twoja prywatnośc jest dla nas bardzo ważna
 
Brandit-Fashion.pl działa zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.